Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Nagłośnienie

450.00zł netto
  • Wynajem stołów Warszawa

Mały zestaw nagłośnieniowy

Jako solidna firma zawsze staramy się jak najpełniej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Jedną z takich potrzeb jest zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia eventu. Czy będzie to konferencja, prezentacja produktu, wykład, czy impreza rozrywkowa, to bez nagłośnienia raczej się nie będzie. Na takie właśnie okazje przygotowaliśmy kompaktowy zestaw nagłośnieniowy. Składa się on z dwóch głośników z dodatkowymi stojakami i konsolety. Jest to sprzęt, który sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie nie jest wymagane profesjonalne nagłośnienie estradowe.

Głośniki, konsolety, mikrofony - wynajem

W ofercie wypożyczalni poza nagłośnieniem znajdują się również inne akcesoria nagłośnieniowe, w tym szeroka gama mikrofonów. Wypożyczamy mikrofony przewodowe, bezprzewodowe, mikrofony nagłowne, a nawet mikrofony pojemnościowe przeznaczone między innymi do nagłaśniania instrumentów muzycznych i wideofilmowania. Jeżeli są państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.