Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik koktajlowy HC-180 Biały

35.00 zł netto
  • Wypożyczalnia stołów Wałbrzych
  • Wypożyczalnia krzeseł Warszawa

Solidnie wykonany stolik koktajlowy z możliwością regulacji wysokości, oraz posiadający gumową obwolutę w podstawie, co zapobiega rysowaniu nawierzchni. Wysokość od 70 do 90cm, średnica blatu to 60cm. Podstawa chromowana

Regulacja ułatwia

Stolik posiada regulację, dzięki której dostosujemy go do różnej wysokości. Może on np posłużyć do umieszczenia w komplecie z wyższymi krzesłami lub też niziutkimi pufami. Użytek z tego stolika zatem będą mieli zarówno dorośli jak i młodsi i mniejsi uczestnicy eventu. Zabawa integracyjna dorosłych i dzieci ze stolikami koktajlowymi na których umieścimy poczęstunek, soki i napoje. W naszej wypożyczalni stołów to ważne by klient na pewno po naszych usługach był zadowolony i nie miał do niej zastrzeżeń.

Skompletuj zestaw marzeń

Prawdopodobnym jest, że znajdziesz u nas to czego potrzebujesz. Usiądź i spokojnie rozplanuj czego właściwie na event Ci brakuje. My zajmiemy się dostarczeniem i ustawieniem mebli, a Ty będziesz mógł poświęcić czas na resztę spraw organizacyjnych, które jak dobrze wiesz są bardzo ważne. Chcemy by organizacja eventu przebiegła Ci bezinwazyjnie, dlatego zajmiemy się uciążliwą resztą, dzięki czemu odciążymy Państwa od kłopotów wynikających z załatwiania mebli na event

Uniwersalne wykorzystanie

Dzięki uniwersalnemu wykonaniu możemy zastosować stolik koktajlowy praktycznie wszędzie tam gdzie to sobie wymarzymy. Regulowana wysokość to nie lada gratka. Do tej pory do regulacji wysokości przyzwyczaiły nas tylko krzesła. Dzięki temu modelowi możemy sprawdzić jak to dobrze wygląda w przypadku, gdy regulowana wysokość dotyczy stolika. Poprostu trzeba się samemu przekonać. Jak już się miało do czynienia z takim stolikiem to już się wie jaka to przydatna opcja i nie chce się już z niej rezygnować. Pomyślny event jest tym, czego Wam życzymy. Z naszymi meblami eventowymi wydarzenie będzie z pewnością udane. Zależy nam na tym, abyście byli zadowoleni z przebiegu transakcji. Zaufało nam już wielu klientów reprezentujących firmy ze znanymi markami na całym świecie. To ważne żeby wszystko odbyło się jak najłatwiej.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.