Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Podest Sceniczny

50.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł Poznań

Proste rozwiązanie na wiele okazji

Prosty podest sceniczny to sprzęt, który sprawdził się już podczas bardzo wielu eventów. Jest to wyśmienite rozwiązanie na różnego rodzaju niewielkie uroczystości i wystąpienia. Mówiąc najprościej sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana duża profesjonalna scena lub podesty regulowane. Polecamy wynajem prezentowanych tu podestów na potrzeby okolicznościowych występów, konferencji i zjazdów, szkolnych akademii oraz wydarzeń sportowych. Podesty tego typu sprawdzą się podczas wesela, małej uroczystej gali, itp.

Mały podest sceniczny

Podesty wykonane są z wytrzymałych płyt drewnopochodnych oklejonych wykładziną dywanową. Pojedynczy element ma wymiary 1m na 1m i wysokość równą 35cm. Są to idealne gabaryty dla modułowego rozwiązania, które stosowane jest często podczas niewielkich imprez. Moduły można zestawiać w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać dostępną w ramach eventu przestrzeń. Dzięki niewielkim wymiarom i małej wadze nie podesty tego typu są bardzo łatwe do ustawienia, nie są także zbyt kłopotliwe, jeżeli chodzi o transport.

Poza prezentowanymi tutaj podestami w ofercie wypożyczalni znajdują się również podesty regulowane, to jest z regulacją wysokości. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z asortymentem.

Wymiary:
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 100 cm
Wysokość: 35 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.