Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Podest Sceniczny Regulwany

80.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł Katowice

Aluminiowy podest sceniczny

Regulowany podest sceniczny to jeden z dwóch oferowanych przez nas podestów eventowych. Tym razem pragniemy zaprezentować rozwiązanie nieco bardziej  zaawansowane technicznie i przeznaczone do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i pod gołym niebem. Podest wykonany jest z aluminium, co gwarantuje mu nie tylko odpowiednią trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, ale również sporą nośność. Dodatkowo podest umożliwia regulację wysokości, co dodatkowo rozszerza spektrum jego zastosowań oraz urozmaica potencjalne aranżacje.

Praktyczne rozwiązanie

Podesty tego typu polecamy na najróżniejsze okazje. Z praktyki możemy przywołać przykłady użycia podczas niejednej uroczystej gali. Szczególnie ciekawy wydaje się przykład z jednej z imprez targowych, gdzie podest wykorzystano w aranżacji stworzonej w hali namiotowej, z wykorzystaniem między innymi oferowanych przez nas mebli tapicerowanych ekoskórą i całej gamy innego sprzętu. Całość prezentowała się wyjątkowo nowocześnie i efektownie.

Modułowe podesty sceniczne

Jeżeli interesuje Państwa prostsze rozwiązanie na przykład na prywatną imprezę lub inny niewielki event, to proponujemy rozważenie wynajmu prostego podestu modułowego o wymiarach 100 na 100cm i wysokości 35cm. Jest to rozwiązanie dedykowane do stosowania pod zadaszeniem, ekstremalnie łatwe w montażu. 

Wymiary:

  • Szerokość: 200cm
  • Głębokość: 100cm
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.