Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Projektor Benq MS506

220.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Gliwice

Projektor biznesowy

Przedstawiamy projektor biznesowy Benq. Jest to urządzenie świetnie nadające się do prezentacji danych, na przykład podczas zebrań firmowych lub konferencji. Projektor posiada wbudowany głośnik, wyjście audio i złącze USB. Nie jest zatem problemem podłączenie laptopa lub dodatkowego nagłośnienia. Projektor przystosowany jest do działania w odległości od 1,5 do 8 metrów od ekranu projekcyjnego lub innej płaszczyzny służącej jako ekran. Przekątna wyświetlanego obrazu oscyluje w zakresie od 60 do 300 cali.

Łatwa prezentacja danych

Wypożyczalnia eventowa oferuje wynajem trzech różnych modeli projektorów multimedialnych. Poza prezentowanym tutaj projektorem biznesowym mamy w ofercie także inny projektor firmy Benq, który polecamy do projekcji filmów lub prezentacji wymagających wysokiej jakości obrazu. W asortymencie wypożyczalni znajduje się także krótkoogniskowy projektor Sanyo, szczególnie przydatny wszędzie tam, gdzie obraz z urządzenia wyświetlany ma być w niewielkim pomieszczeniu. Polecamy także wynajem ekranów projekcyjnych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.