Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Projektor BENQ w500

180.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Zabrze

Nowoczesny projektor…

Przedstawiamy nowoczesny projektor multimedialny firmy Benq. Jest to nowoczesne urządzenie pozwalające na projekcję obrazu o przekątnej aż do 300cali z odległości od ok. 1,5 do 8m, dzięki czemu sprawdzi się doskonale zarówno w dużych salach konferencyjnych, jak i w mniejszych salach lekcyjnych, świetlicach, itp. Projektor wyposażony jest we wszelkie oczekiwane w tym przypadku funkcjonalności i złącza. Można do niego bez problemu podłączyć laptop oraz nagłośnienie.

…do filmów i danych

Projektory tego typu są dziś wykorzystywane praktycznie powszechnie. Prezentacje multimedialne towarzyszą bardzo wielu eventom. Najczęściej wykorzystywane są jako metoda przekazywania informacji podczas konferencji lub wykładów, ale nie tylko. Dobrej jakości projektor, czyli taki, jak prezentowany tutaj, może z powodzeniem posłużyć również do projekcji filmów. Oferowana przekątna obrazu sprawia, że dysponując odpowiednim ekranem lub dużą białą płaszczyzną ściany możemy sobie zorganizować prawdziwe kino.

Wynajem sprzętu multimedialnego

Wypożyczalnia posiada w ofercie kilka modeli projektorów do różnych zastosowań. Obok projektora prezentowanego tutaj oferujemy również inny model projektora Benq, który określany jest często jako projektor biznesowy. W ofercie mamy także krótkoogniskowy projektor firmy Sanyo, dedykowany do małych pomieszczeń.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.