Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel obrotowy

  • Wypożyczalnia krzeseł Łódź
  • Wypożyczenie foteli dla Echo Investment
  • Wypożyczalnia krzeseł Wrocław

Fotel cechuje stylowy i nowoczesny wygląd. Możliwa jest również regulacja wysokości fotela. Tapicerowany w całości ekoskórą.

Zwiększ obroty

Fotel obrotowy posiada nóżkę ze stali nierdzewnej, oraz wygodne siedzisko otapicerowane skórą ekologiczną. Obraca się w osi 360stopni, dzieki czemu siedząc na nim masz całe otoczenie pod kontrolą i pod swoim bacznym okiem. Fotel oprócz swej obrotowości posiada gładką i łatwą w obsłudze regulację wysokości, której dokonujemy w całości za pomocą specjalnej rączki zamieszczonej pod siedziskiem. Możliwość siedzenia w obrotowym fotelu daje gościom świetne oczucie, które ich nagradza. Siedzenie w nim jest zaiste bardzo satysfakcjonujące, fotel prócz oparcia zawiera w swym siedzisku wygodne podłokietniki na których można wesprzeć swoje zmęczone po całym dniu ręce.

Dla V.I.P

W praktyce fotel przyciąga swoją czernią i komfortem nie tylko zwykłych gości, jeśli chcesz w wydarzeniu swym możesz uwzględnić powierzchnię, która będzie przeznaczona na kącik V.I.P. Dodaj do zamówienia Bordery ze sznurami a dodasz do wydarzenia tzw. efektu wow. Do tego szklany stół prism, lub też stoliki koktajlowe, a taka kombinacja sprawi, że strefa zawierająca te meble będzie najbardziej rozchwytywaną strefą na evencie. Podaruj swym gościom odrobinę luksusu.

Stylistyka ze snu

Wprowadź do eventu możliwość poczucia się w jak w marzeniu sennym, a z pewnością nie okaże się ono snem koszmarnym. Odstaw na bok obawy i napisz do nas lub zadzwoń a posłużymy Tobie indywidualnym podejściem i wyceną uwzględniającą koszty trasportu oraz wniesienie mebli na miejsce. Spraw by wydarzenie zostało uświetnione przez ten fotel oraz inne elementy eventowe dostępne na naszej stronie. Jego budowa jest zaiste profesjonalna i bardzo staranna. Szwy zrobione są tak jak być powinny, skóra wygląda po prostu bosko, tak powinien funkcjonować każdy wynajem mebli. Możliwym jest dodania do kompozycji pasujących stołów, nasi pracownicy z przyjemnością doradzą jakie modele wybrać. Udostępniamy dla Państwa kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Wynajem krzeseł to nie tylko krzesła, ale i liczne akcesoria i dekoracje eventowe.

Wymiary:
Średnica: 60 cm
Wysokość: 55cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.