Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Sonik Czarne

6.00 zł netto
  • Wypożyczalnia mebli Zabrze

Pełen profesjonalizm

Czarne krzesło Sonik to jedna z naszych sztandarowych propozycji na eventy outdoorowe i imprezy plenerowe. Z pozoru niewiele różni się ono od wielu innych krzeseł składanych, jednak w tym przypadku pozory mylą, ponieważ Sonik to krzesło składane inne niż pozostałe. To co je wyróżnia, to fakt, że nie tylko świetnie nadaje się do zastosowania na potrzeby budowy eventowych widowni, ale także posiada dodatkowe w tym względzie funkcjonalności. Krzesła Sonik przy pomocy dodatkowych akcesoriów można na przykład łączyć w rzędy, co jest niewątpliwym plusem przy organizacji koncertów lub innych plenerowych występów.

Krzesło na event plenerowy i do hali

Jeżeli chodzi o inne praktyczne zalety, to krzesła Sonik wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów, które predestynują je do wykorzystania na imprezach pod gołym niebem. Deszcz im nie straszny, dają się także łatwo czyścić, na przykład przy pomocy strumienia wody pod ciśnieniem. Krzesła te przeważnie wypożyczamy w dużych ilościach, co ze względu na ich niezwykle praktyczne parametry, nie stanowi żadnego problemu zarówno w transporcie, jak i podczas ustawiania i demontażu zaaranżowanej widowni.

Wymiary:
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 81 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.