Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Le Corbusier Biały

  • Wypożyczalnia krzeseł Warszawa

Biała tapicerka i stal

Przedstawiamy fotel Le Corbusier, który łączy białą tapicerkę ze skóry ekologicznej z lśniącą stalową konstrukcją. Fotel pod względem wzornictwa inspirowany jest twórczością francuskiego architekta Le Corbusiera, miłośnika betonu architektonicznego, nazywanego przez niektórych papieżem modernizmu. Zainteresowanych odsyłamy do hasła Villa Savoye w Poissy.

Wytrzymała i elastyczna skóra eko

Poza walorami estetycznymi i wysokim poziomem komfortu fotel prezentuje również dobre walory praktyczne. Meble wykonane z ekoskóry są zazwyczaj doskonałymi sprzętami eventowymi. Skóra ekologiczna to materiał bardzo wytrzymały i zarazem elastyczny. Jakkolwiek meble tapicerowane tym materiałem nie są przeznaczone do stosowania w plenerze, to warto zauważyć, że jest ona również odporna na wilgoć i zabrudzenia. Skóra ekologiczna w odróżnieniu od skóry naturalnej nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych, a czyszczenie zazwyczaj sprowadza się do użycia miękkiej ściereczki zwilżonej delikatnym środkiem czyszczącym. O zaletach i wytrzymałości stali nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Wynajem foteli Warszawa, Kraków, Katowice

Wynajem białych foteli Le Corbusier najczęściej łączony jest z wynajmem sof Le Corbusier. Meble te opierają się na tym samym wzornictwie. W asortymencie wypożyczalni znajdują się sofy i fotele Le Corbusier w kolorze czarnym oraz białym.

Wymiary:
Szerokość: 75 cm
Głębokość: 68 cm
Wysokość: 67 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.