Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Le Corbusier Czarny

  • Wypożyczalnia krzeseł Kraków

Bardzo elegancki a zarazem nowoczesny fotel Le Corbusier. Dedykowany na najbardziej stylowe eventy.

Le Corbusier Black

Fotel Le Corbusier Black jest to fotel z najwyższej półki mebli eventowych i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu, że możemy mieć go w swojej ofercie. Fotel ten posiada obicie z tapicerki wykonanej z ekoskóry w kolorze czarnym. Siedzisko w swojej czerni posiada eleganckie stalowo-chromowane elementy, które sprawiają że model ten jest wykończony w sposób profesjonalny. Chromowane elementy wyglądają na tle o głębokiej czerni istnie imponująco. Fotel już samym wyglądem zachęca aby w nim usiąść. Samo rozgoszczenie się w nim na pewno nie wprawi użytkownika w rozczarowanie, wręcz przeciwnie, goście będą pod wielkim wrażeniem.

Przemyślana konstrukcja

Mebel ten zaprojektowany jest w przemyślany sposób, poszczególne elementy złożone tak, aby meble eventowe tworzyły jedną zwartą solidną i wygodną całość. Wypożyczalnia mebli Poznań zachęca do zapoznania się z resztą oferty, gdyż znajdziecie w niej Państwo wiele solidnych i przemyślanych elementów, które wraz z Fotele Le Corbusier Black stworzą zgraną całość. Ustawień elementów jest nieograniczona ilość, dużo kombinacji na każdą okazję, można wybierać według własnych potrzeb i tworzyć własną i niepowtarzalną kompozycję eventową. Le Corbusier Black to model, który zachwyci tłumy przybyłe na miejsce wydarzenia.

Doświadczenie

Wypożyczalnia mebli z doświadczenia wie, jakie ilości i jakie elementy wchodzą w grę w przypadku organizacji eventów. Dzwoniąc do nas, bogacisz się o wiedzę w tym temacie, dzięki naszym profesjonalnym i rzeczowym poradom. Zapraszamy serdecznie, przekonaj się sam już dziś jak bardzo pomocną dziedziną jest organizowanie eventów, my ułatwiamy Ci zadanie i zajmujemy się otoczką wizualną tego miejsca wydarzenia. Dokładamy wszelkich starań, dzieki czemu event odbędzie się w planowanym terminie dzięki naszej sprawnej usłudze wniesienia mebli i ich dostawy. Wszystkie meble są odpowiednio pielęgnowane i konserwowane, dzięki czemu wyglądają one jak nowe i mają pełną funkcjonalność. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Państwa oraz Państwa gości. Chcemy by wszystko przebiegło w sposób dobry i bez zbędnych niepowodzeń. Lata doświadczeń pozwalają nam zapewnić Państwu gwarancję sprawnie przebiegniętego eventu.

Wymiary:
Szerokość: 75 cm
Głębokość: 68 cm
Wysokość: 67 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.