Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Jim biały

  • wypożyczalnia mebli bankietowych
  • Meble tapicerowane - fotel Jim biały
  • Wynajem białych foteli tapicerowanych ekoskórą

Wydrążona biała kostka do siedzenia

Fotel Jim to prosty mebel, który świetnie sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach. Jego ascetyczny design w połączeniu ze śnieżnobiałą skórą ekologiczną świetnie ze sobą współgrają. Fotel wygląda trochę tak, jakby siedzisko zostało wydrążone w białej kostce. Jedynym dodatkiem łamiącym nieco jednolitą białą bryłę są lśniące srebrne nóżki o okrągłym przekroju, zaopatrzone w czarne nakładki antypoślizgowe. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Jim nie jest fotelem obszernym. Nie jest to rodzaj mebla w którym można się zapaść między grube i miękkie poduchy, jak chociażby w fotelach Chesterfield. Pod tym względem Jim to bardziej fotelik niż fotel, jest zgrabny, minimalistyczny i doskonale spełnia swoją rolę.

Prosty fotel do strefy Lounge

Fotele Jim polecamy w szczególności do strefy Lounge oraz stylowych poczekalni. Jest to także mebel, który sprawdza się doskonale w aranżacji różnego rodzaju spotkań i eventów o charakterze częściowo towarzyskim, z aspektem luźnej atmosfery i swobodnej wymiany myśli. Jednym z atutów, jeżeli chodzi o wykorzystanie w aranżacji foteli Jim jest fakt, że w naszym asortymencie występują one w trzech różnych kolorach. Poza fotelami białymi mamy również fotele czarne i fioletowe. W zestawach z białymi fotelami Jim wypożyczamy również często sofy Line, białe stoliki kawowe oraz idealnie pasujące do tych zestawów donice eventowe. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę. Zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Wymiary:
szerokość: 72cm
wysokość:  67cm
głębokość: 70cm
głębokość siedziska: 52cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.