Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Jim fioletowy

  • wynajem krzeseł zielona gora

Fotel, który może się podobać

Fioletowy fotel Jim pod względem designu jest meblem dość prostym, który jednak zwraca na siebie uwagę dzięki dość nietypowej kolorystyce. Fotel wygląda trochę tak, jakby w foremnej sześciennej kostce ktoś wyciął miejsce do siedzenia. Siedzisko jest w całości tapicerowane skórą ekologiczną, a jedynym nietapicerowanym dodatkiem są niewysokie chromowane nóżki. Prosta forma, gładkie prostopadłościenne elementy i jednolita kolorystyka świetnie się jednak w tym przypadku sprawdzają.

Kompaktowe wymiary i tapicerka ze skóry ekologicznej

Przy całej swojej prostocie fioletowy fotel Jim wyróżnia się również dość kompaktowymi wymiarami – każdy z jego wymiarów oscyluje w okolicy 70cm. Nie jest to zatem fotel w którym można się zapaść, ale raczej zgrabny mebel, który przy doskonałej prezencji nie skradnie zbyt wiele miejsca. Patrząc od strony praktycznej warto również wspomnieć o korzyściach, jakie niesie ze sobą zastosowanie skóry ekologicznej. Jest bowiem nowoczesny materiał, który odznacza się doskonałą estetyką oraz wysoką wytrzymałością, przy pewnej dozie elastyczności. Dodatkowo ekoskóra jest odporna na zabrudzenia i wilgoć, co czyni z Jima niemal idealny mebel eventowy.

Wynajem foteli - meble tapicerowane

Fotele Jim doskonale pasują do modnych, barwnych aranżacji. Świetnie nadają się do stworzenia aranżacji dla spotkań o luźnej atmosferze, imprez towarzyskich, itp. Fioletowe fotele można również zarekomendować na eventy marketingowe, gdzie niekonwencjonalne rozwiązania, w tym nietuzinkowe wzornictwo lub kolorystyka, są często wielkim atutem aranżacji, przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. Warto w tym miejscu wspomnieć, że fotele Jim w naszym asortymencie występują w trzech wariantach kolorystycznych, tj. białym, czarnym oraz prezentowanym tutaj fioletowym.

Wymiary:
szerokość: 72cm
wysokość: 67cm
głębokość: 70cm
głębokość siedziska: 52cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.