Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Barcelona

  • wypożyczalnia mebli biurowych Wałbrzych

Nieprzeciętna wygoda i efekt wizualny

Biały fotel Barcelona to przykład mebla w którym bardzo prosty pomysł designerski zaowocował doskonałym efektem wizualnym i dużą wygodą. W fotelu tym zastosowano dość proste rozwiązanie konstrukcyjne. Cały mebel składa się ze stalowego stelaża z taśmami podtrzymującymi oparcie i siedzisko, prostokątnej poduszki oparcia i podobnej poduszki siedziska. Obie poduszki wykonane są jako tapicerowane białą skórą ekologiczną. Płaszczyzny poduszek podzielone zostały przez pionowe i poziome szwy i urozmaicone dyskretnym pikowaniem. Stalowa konstrukcja jako widoczny element wykonana jest z lśniącej nierdzewnej stali. Fotel nie posiada boczków ani podłokietników. Całość przypomina nieco bardzo elegancką parkową ławkę.

Biały fotel z eko-skóry

Barcelona prezentuje najwyższe standardy pod praktycznie każdym względem. Design oparty został na awangardowej, blisko stuletniej inspiracji, a do produkcji fotela zastosowano najwyższej jakości materiały. Lśniąca stal konstrukcji gwarantuje odpowiednią nośność i wytrzymałość, a skóra ekologiczna zapewnia wysoką estetykę oraz doskonałe walory użytkowe. Jest ona również odporna na wilgoć i zabrudzenia, nie wymagając przy tym szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli chodzi o meble eventowe.

Wynajem foteli Kraków, Poznań, Opole

Fotel Barcelona to mebel o wyjątkowym charakterze, który bez wahania nazwać można eleganckim i prestiżowym. Nadaje się zatem na eleganckie i prestiżowe imprezy. Fotel tego typu będzie świetnym dodatkiem do przyjęcia, bankietu, ekskluzywnej prezentacji. Doskonale wkomponuje się w otoczenie bogatych rezydencji, pałaców, hoteli. Sprawdzi się równie dobrze we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Nie zawiedzie wśród kosztownych kreacji i wyposażenia z tak zwanej wyższej półki. Gorąco polecamy.

Wymiary:
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 75 cm
Wysokość: 80 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.