Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel sit czerwony

  • Wypożyczalnia krzeseł Gliwice

Nowoczesny jak Sit...

Czerwony fotel Sit to jeden z naszych designerskich foteli przeznaczonych do szerokiej gamy zastosowań. Fotel cechuje się dość oryginalną formą. Siedzisko i oparcie stanowią tu dwa oddzielne, ale jednocześnie niemal identyczne elementy przypominające nieco wycinki ze skórki pomarańczy. Tapicerka wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny w kolorze czerwonym. Siedzisko i oparcie podtrzymuje dość subtelna, ale jednocześnie bardzo stabilna i wytrzymała stalowa konstrukcja. Cienkie nóżki w połączeniu z opływowymi kształtami siedziska i oparcia pod względem wizualnym dają wrażenie lekkości i nowoczesnego stylu, jednak bez ekstrawagancji.

...idealny do nowoczesnej aranżacji

Fotele Sit to grupa mebli o bardzo dużym wachlarzu zastosowań. Oczywiście najbardziej uniwersalnymi w tej grupie są bez wątpienia fotele z szarą tapicerką, jednak prezentowany tu wariant z czerwonym obiciem prawie wcale mu nie ustępuje. Mówiąc o przeznaczeniu konkretnego mebla zawsze trzeba brać pod uwagę najrozmaitsze aspekty organizacji eventów. Nierzadko zdarzają się przecież wydarzenia, które wręcz wymagają użycia mebli o określonej kolorystyce. Może się na przykład okazać, że czerwień występuje w logotypie sponsora lub jest kolorem kojarzonym z firmą, instytucją lub produktem. W innych przypadkach czerwone fotele mogą z powodów czysto estetycznych najlepiej pasować do koncepcji aranżacji. Możliwości jest naprawdę sporo, a fotele Sit z pewnością nie przyniosą Państwu wstydu w żadnych okolicznościach.

Wypożyczalnia poleca wynajem foteli Sit w kolorze czerwonym, czarnym oraz szarym. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Wymiary:
Szerokość: 84 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 72 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.