Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Sit szary

  • Wypożyczalnia krzeseł Wałbrzych

Doskonała prezencja, duża wygoda

Szary fotel Sit to jeden z naszych ulubionych mebli. Jest to przykład fotela o wielkim potencjale i naprawdę sporej liczbie zastosowań. Odznacza się nietuzinkowym wzornictwem, oferując przy tym sporą dozę wygody. Jest to jeden z tych mebli, które sprawiają przyjemność na wiele sposobów – z przyjemnością się na nie patrzy, komfortowo się na nich siedzi, miło się je wspomina. Aż dziw, że efekt ten osiągnięty został przy pomocy tak minimalistycznej formy. Tapicerowane tkaniną siedzisko i oparcie to dwa niemal identyczne elementy - owalne, wygięte w lekki łuk, przypominające nieco dwie łupinki orzecha, które zostały osadzone na lekkim, robiącym wrażenie delikatnego, stelażu.

Uniwersalny fotel na wiele okazji

Dzięki szarej tapicerce i prostej formie prezentowany fotel Sit ma dość uniwersalny charakter. Mówiąc krótko, pasuje prawie wszędzie. Stąd tez bierze się jego popularność. Szare fotele Sit równie dobrze nadają się do salonu, poczekalni, sali konferencyjnej, jak i do wyposażenia panelu dyskusyjnego, a nawet studia telewizyjnego. Oszczędna, a przy tym niecodzienna forma sprawia, że Sit świetnie odnajduje się w otoczeniu nowoczesnej architektury.

Wynajem foteli, bogaty wybór

W ofercie wypożyczalni znajdują się fotele Sit również w nieco bardziej urozmaiconej palecie kolorystycznej. Poza prezentowanym wariantem z tapicerką w kolorze szarym mamy również fotele tego wzoru w kolorze czarnym i czerwonym. Zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z oferta się z ofertą. Poza fotelami Sit polecamy również designerskie fotele obrotowe Hand i Egg.

Wymiary:
Szerokość: 84 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 72 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.