Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Sit czarny

  • Wypożyczalnia krzeseł Zabrze

Designerski sznyt

Fotel Sit w kolorze czarnym to mebel, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zarówno pod względem komfortu, jak i estetyki, potrzeba czegoś więcej niż wygodnego krzesła. Fotel posiada tapicerowane siedzenie złożone z dwóch oddzielnych a przy tym niemal identycznych elementów. Zarówno siedzisko, jak i oparcie przypominają nieco fragmenty łupinki orzecha lub skórki pomarańczy. Są to łukowate elementy tapicerowane wysokiej jakości tkaniną, które oparte zostały na  stalowym stelażu ze smukłymi stalowymi nóżkami. Pod względem designu prezentowany fotel jest meblem nowoczesnym. Łączy w sobie bardzo dobre wrażenie wizualne z wysokimi walorami użytkowymi.

Fotele do studia tv

Fotele Sit w kolorze czarnym znajdują bardzo wiele różnorodnych zastosowań. Meble tego typu sprawdzają się zarówno w funkcji mebli eksponowanych, jak i w zadaniach zupełnie prozaicznych. Fotele Sit można z powodzeniem wykorzystać w poczekalni, sali konferencyjnej, salonie sprzedaży, jak i w aranżacji stoiska targowego, panelu dyskusyjnego, czy też studia telewizyjnego. Fotele Sit w kolorze czarnym, pozbawione krzykliwych akcentów, są meblami, które można określić jako neutralne. To również jest ich wielką zaletą i znacznie zwiększa liczbę opcjonalnych zastosowań.

Nowoczesne meble eventowe

W asortymencie wypożyczalni znajdują się również fotele Sit w kolorze szarym oraz czerwonym. Jako alternatywne rozwiązanie proponujemy wynajem foteli obrotowych Hand, które jakkolwiek różnią się od Sit-ów pod względem konstrukcji, to jednak prezentują zbliżoną estetykę, występując przy tym w kilku kolorach.

Wymiary:
Szerokość: 84 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 72 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.