Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Queen czerwony

  • Wypożyczalnia krzeseł Poznań

Klasyczny wzór w nowej odsłonie

Czerwony fotel Queen to nowa odsłona jednego z najpopularniejszych historycznych wzorów foteli tapicerowanych. Nie bez powodu niektórzy twierdzą, że w wielu dziedzinach to co najlepsze zostało już wymyślone i teraz tylko „odkrywamy Amerykę” na nowo. Fotele Queen to klasyczne uszaki, które za swój styl i wygodę doceniane były już grubo ponad sto lat temu. Jedyne, co odróżnia prezentowany tutaj mebel od jego tradycyjnych pierwowzorów to jaskrawoczerwony kolor tkaniny z której wykonana została tapicerka.

Wysokie oparcie i wygodne siedzisko

Charakterystyczną cechą prezentowanego tutaj fotela Queen są wyraźnie zarysowane boczki na wysokości zagłówka. Stąd wzięła się jego potoczna nazwa – „uszak”. Fotel Queen z naszego asortymentu posiada tapicerkę z estetycznej i trwałej czerwonej tkaniny i ciemne drewniane nóżki. Wysoka jakość wykonania nie tylko gwarantuje wygodę, ale również sprawia, że fotel odznacza bardzo dobrą prezencją z każdej strony. Dzięki temu fotel może zostać ustawiony w centralnym punkcie eventu lub w jakimkolwiek miejscu, gdzie będzie widoczny z każdej strony, nie wpływając przy tym negatywnie na wrażenia estetyczne użytkowników.

Czerwone i żółte fotele tapicerowane

Poza fotelami w kolorze czerwonym wypożyczalnia oferuje również wynajem foteli w kolorze szarym oraz żółtym. Taki asortyment pozwala na łatwe urozmaicenie aranżacji eventu lub wybranie fotela najbardziej odpowiadającego charakterowi eventu, otoczeniu, itd.

Wymiary:
Szerokość: 54 cm
Głębokość: 82 cm
Wysokość: 101 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.