Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Queen szary

  • Wypożyczalnia krzeseł Katowice

Fotel Uszak na wynajem

Szary fotel Queen to najprawdziwsza klasyka tapicerowanych mebli wypoczynkowych. Nie ma to jak sprawdzone wzorce, a w tym przypadku mamy do czynienia z wzorcem, który nieustannie cieszy się powodzeniem już od kilkuset lat. Wyróżnikiem foteli Queen, zwanych również uszakami są duże boczki na wysokości głowy. Taka forma fotela nie tylko nadaje mu charakterystyczny i rozpoznawalny wygląd, ale również podnosi wrażenie komfortu u użytkownika.

Fotele do salonu

Fotele Queen z naszej kolekcji cechują się najwyższą jakością wykonania oraz doskonałą prezencją. Są to typowe meble wypoczynkowe, a zatem dedykowane do salonu, strefy Lounge i wszędzie tam, gdzie wymaga się mebli reprezentacyjnych i wygodnych. Eleganckie szare uszaki mogą się także świetnie sprawdzić jako dodatkowe wyposażenie prestiżowej kancelarii lub biura. Są to również świetne meble, jeżeli chodzi o wykorzystanie eventowe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w naszym asortymencie poza fotelami w kolorze szarym znaleźć można również fotele oparte na tym wzorze w kolorze czerwonym i żółtym. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą na naszej stronie oraz katalogu.

Wymiary:
Szerokość: 54 cm
Głębokość: 82 cm
Wysokość: 101 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.