Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Queen żółty

  • Wypożyczalnia krzeseł Lublin

Żółte fotele - wynajem

Żółty fotel Queen to przykład zastosowania tradycyjnego wzornictwa z niewielką modyfikacją w postaci dość niecodziennego koloru tapicerki. Żółtych foteli tego typu raczej nie spotyka się często. Dlatego właśnie żółty uszak może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o urozmaicenie aranżacji eventu. Żółty uszak sprawdzi się z pewnością podczas eventów marketingowych oraz wszędzie tam, gdzie organizatorzy z artystycznym zacięciem pragną stworzyć efektowną i intrygującą aranżację.

Wypożyczalnia foteli Wrocław, Poznań, Opole

Wypożyczalnia poleca wynajem foteli Queen w trzech wariantach kolorystycznych. Poza fotelami z tapicerką w kolorze żółtym możemy zaproponować również fotele w kolorze szarym i czerwonym. Wszystkie fotele odznaczają się wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz najwyższą dbałością o szczegóły w wykonania. Wypożyczalnia zapewnia transport wynajmowanych mebli oraz fachową obsługę na terenie całej Polski. Usługę wynajmu mebli realizujemy ściśle według wytycznych klienta. W przypadku zapytań o szczegóły polecamy kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Wymiary:
Szerokość: 54 cm
Głębokość: 82 cm
Wysokość: 101 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.