Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik koktajlowy HC-180 Srebrny

35.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł Kraków
  • Wypożyczalnia krzeseł Łódź

Stolik koktajlowy charakteryzuje się możliwością regulacji wysokości, chromowaną podstawą oraz gumową obwolutą. Średnica blatu wynosi 60cm, wysokość regulowana od 70 do 90cm

Koktajl party

Stolik koktajlowy z naszej oferty charakteryzuje się regulowaną wysokością, blat możemy ustawić na wysokości od 70 do 90 cm. Średnica blatu jest wystarczająco duża aby pomieścić przekąski oraz soki i napoje róznego typu. Stolik sprawdzi się świetnie zarówno w przypadku imprez plenerowych jak i tych w zamkniętym otoczeniu. Do stolika warto wykorzystać np. krzesła Maya. Ciekawym pomysłem jest również wydzielenie specjalnej strefy V.I.P. za pomocą borderów ze sznurami, dzięki czemu uczestnicy w tej strefie z pewnością poczują się wyjątkowo.

Pokaż na co Cię stać

W tytule tym nie chodzi o cenę, cena jest niezwykle niska i atrakcyjna, z pewnością zaspokoi pod względem cenowym nawet osoby bardziej wymagające w tej kategorii. Stolik ma niezwykle korzystny stosunek jakości wykonania i funkcjonalności do ceny wynajmu. Cena wprost proporcjonalnie maleje do ilości zamówionych mebli eventowych.

Na wiele okazji

Stolik ten nada się zdecydowanie na wiele rodzajów eventów. Czy to będą śluby, wesela, czy też bankiety. Mogą to być również spotkania biznesowe, prezentacje firmowe. Oferujemy kompleksową usługę dostarczenia mebli na wskazany event, obojętnie czy to będzie impreza plenerowa czy też impreza pod zadaszeniem

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.