Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Hand szary

  • meble eventowe katowice

Wygodny fotel obrotowy

Fotel Hand odznacza się dość oryginalną i bardzo plastyczną formą, jeżeli chodzi o kształt siedzenia. Tapicerka wykonana jest w tym wariancie z szarej tkaniny, która zapewnia dobre wrażenie wizualne, odznaczając się jednocześnie odpowiednią do zastosowań wytrzymałością i trwałością. Obrotowe siedzenie osadzone zostało na pojedynczej chromowanej nodze i czteroramiennej podstawie opatrzonej nakładkami z tworzywa sztucznego zabezpieczającymi podłoże przed zarysowaniem.

Neutralna kolorystyka

Szare fotele Hand z racji dość neutralnego koloru pasują do bardzo wielu zastosowań. Oryginalny design sprawia, że mogą one zostać wykorzystane zarówno w poczekalni, jak i w sali konferencyjnej lub w aranżacji studia telewizyjnego albo panelu dyskusyjnego. Jest to zatem mebel niezwykle uniwersalny, który z powodzeniem sprawdzi się w bardzo wielu zastosowaniach eventowych i nie tylko.

Wynajem foteli Wrocław, Opole, Legnica

Fotele obrotowe Hand w naszym asortymencie występują w czterech wariantach kolorystycznych. Fotele w kolorze szarym to najbardziej stonowana i uniwersalna odmiana tych mebli. Poza fotelami z szarą tapicerką wypożyczamy również fotele z tapicerką w wariancie nieco bardziej wyrazistym, żeby nie powiedzieć krzykliwym, czyli w kolorze żółtym, czerwonym oraz granatowym. Taki wybór pozwala na tworzenie interesujących wielobarwnych aranżacji lub wybranie fotela w kolorze najlepiej dopasowanym do wystroju wnętrza lub charakteru eventu.

Wymiary
Szerokość: 72cm
Głębokość: 49cm
Wysokość: 91cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.