Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Hand czerwony

  • meble ogrodowe wynajem

Efektowny i praktyczny

Czerwony fotel Hand to jeden z tych mebli, które intrygują swoim wzornictwem i urzekają wygodą, opierając się przy tym na sprawdzonych i w zasadzie typowych rozwiązaniach. Hand to fotel obrotowy, którego głównym wyróżnikiem jest siedzisko o dość oryginalnym, bardzo plastycznym kształcie, które osadzone zostało na stalowej czteroramiennej podstawie. Podstawa zaopatrzona została w nakładki antypoślizgowe zabezpieczające podłoże przed zarysowaniem.

Fotele do wielu zastosowań

Fotel Hand to siedziska o niezwykle uniwersalnym charakterze. Dzięki temu znajdzie zastosowania zarówno bardzo pospolite, jak i dość ekskluzywne. Z równą łatwością odnajdzie się w aranżacji poczekalni lub salonu, co studia telewizyjnego. Może z powodzeniem stanowić wyposażenie panelu dyskusyjnego lub programu typu talk show, jak i firmowej sali konferencyjnej. Pod względem funkcjonalnym oraz estetycznym naprawdę trudno zarzucić mu jakieś braki lub wady.

Wynajem foteli Poznań, Wrocław, Opole

Fotel Hand w kolorze czerwonym to nie jedyny wariant fotela Hand w naszym asortymencie. Posiadamy również fotele w kolorze granatowym, szarym oraz żółtym. Dzięki takiej różnorodności bardzo łatwe staje się stworzenie interesującej i urozmaiconej kolorystycznie aranżacji. Polecamy również zapoznanie się z naszą ofertą stolików kawowych oraz tak zwanych ław.

Wymiary
Szerokość: 72cm
Głębokość: 49cm
Wysokość: 91cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.