Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Hand żółty

  • meble eventowe do wynajęcia

Popularny wzór

Fotele Hand to chyba jedne z najczęściej wypożyczanych foteli obrotowych w naszej wypożyczalni. Ich popularność nie jest przypadkowa. Są to meble odznaczające się niezwykle interesującym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Siedziska posiadają tapicerkę z wysokogatunkowej tkaniny. Noga i czteroramienna podstawa wykonane są natomiast z chromowanej stali. Producent nie zapomniał także o umieszczeniu na końcówkach ramion podstawy niewielkich antypoślizgowych stopek z tworzywa sztucznego. Zabezpieczają one wrażliwe posadzki, wykładziny i parkiety przed zarysowaniem, a przy tym są na tyle duże, że w pewnym stopniu urozmaicają także design fotela.

Niecodzienna kolorystyka

Żółte fotele Hand to siedziska, których niewątpliwym atutem poza oryginalnym wzornictwem jest ich kolor. Jakkolwiek żółte meble tego typu nie są zbyt często spotykane, to jednak aranżacje z ich wykorzystaniem bywają naprawdę interesujące. Dodatkowo w asortymencie naszej wypożyczalni znajdują się również fotele Hand w kolorze granatowym, szarym, oraz czerwonym. Taki wybór daje wiele możliwości przy tworzeniu aranżacji eventu. Dla miłośników żółtych mebli mamy w tym kolorze także tradycyjne fotele uszaki, występujące w naszej ofercie pod nazwą Queen. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu foteli.   

Wymiary
Szerokość: 72cm
Głębokość: 49cm
Wysokość: 91cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.