Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel egg biały

  • wynajem mebli warszawa

Jeżeli mówimy o meblach designerskich w ofercie wypożyczalni, to nie sposób nie wspomnieć o fotelach Egg. Na tej stronie pragniemy zaprezentować Państwu właśnie jeden z tych foteli. W tym wypadku jest to fotel Egg w kolorze białym.

Biały fotel designerski

Nie trudno zgadnąć, że fotele Egg zawdzięczają swoją nazwę kształtowi siedzenia, które wygląda trochę tak, jakby zostało wyrzeźbione z wielkiej bryły w kształcie jaja. Jest to dość oryginalny i bez wątpienia bardzo efektowny pomysł. W formie fotela łatwo również dostrzec inspirację klasycznymi fotelami typu uszak. Świadczą o tym wysunięte boczki na wysokości zagłówka. Mamy tu zatem do czynienia z inteligentnym i twórczym połączeniem dość niecodziennej formy z wpływami klasycznymi. Fotel zaopatrzony został przy tym we wszelkie funkcjonalności oczekiwane od nowoczesnych mebli.

Fotele do salonu i nie tylko

Biały fotel Egg nie tylko jest fotelem obrotowym, ale zaopatrzony został również w dyskretną dźwignię regulacji położenia siedzenia. Wysokość fotela można regulować stosownie do potrzeb użytkownika, co jest niewątpliwym atutem. Siedzenie osadzone jest na chromowanej nodze i czteroramiennej podstawie, której ramiona zaopatrzone zostały w nakładki antypoślizgowe z tworzywa sztucznego.

Wynajem foteli na eventy

Przedstawiony tu fotel prezentuje się świetnie zarówno od strony estetycznej, jak i praktycznej. Jest to też mebel, który bez wahania określić można jako nowoczesny i modny. Wypożyczalnia oferuje wynajem foteli Egg w kolorze białym i czarnym.

Wymiary:
Szerokość: 90cm
Głębokość: 85cm
Wysokość: 107cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.