Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel biurowy Prestige

  • wynajem krzeseł warszawa

Prestiżowy design

Nasz asortyment foteli biurowych został pomyślany w taki sposób, by zadowolić wszelkie gusta i potrzeby. Tutaj prezentujemy fotel, który zadowoli miłośników oryginalnego i nowoczesnego designu. Fotel Prestige pod względem wzornictwa jest odzwierciedleniem swojej nazwy, czyli prawdziwie prestiżowym połączeniem skóry ekologicznej, chromowanej stali i oryginalnej formy.

Nowoczesny fotel biurowy

Już w pierwszej chwili w oczy rzuca się niezwykle cienkie, jednorodne siedzenie z charakterystycznymi poziomymi podziałami. Nie ma tu grubych poduch siedziska lub zagłówka. Całość sprawia wrażenie dość sztywnej i twardej konstrukcji. W rzeczywistości jednak siedzenie wyprofilowane zostało w taki sposób, że nawet bez grubej gąbki fotel jest bardzo wygodny. Dodatkowo oparcie wyprofilowane jest w taki sposób, by tworzyć oparcie dla lędźwiowej części kręgosłupa.

Wypożyczalnia mebli biurowych poleca

Poza fotelami obrotowymi Prestige wypożyczalnia poleca również wynajem innych mebli biurowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi kilka innych foteli do biura, a także biurka, szafy aktowe, kontenery biurkowe. Wypożyczamy również kompletne sety biurowe. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na naszej stronie oraz do kontaktu z biurem obsługi klienta.

Wymiary:
Szerokość: 55 cm
Głębokość: 68 cm
Wysokość: 107-115 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.