Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel biurowy VR

  • wynajem krzeseł kraków

Fotel obrotowy – nowoczesny wzór

Fotel biurowy VR to standardowy mebel ze średniej półki, stworzony z myślą o wygodnej pracy przed komputerem. Do jego produkcji wykorzystano stal, skórę ekologiczną, tkaninę siatkową oraz kilka rodzajów tworzyw sztucznych. Fotel posiada dość grube, miękkie siedzisko oraz wygodne oparcie, które poza samym zagłówkiem wykonane zostało z siatki swobodnie przepuszczającej powietrze. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się szczególnie w upalne dni w pomieszczeniach bez klimatyzacji. Siedzenie fotela posiada standardową regulację wysokości i jest osadzone na chromowanej nodze i pięcioramiennej podstawie na kółkach.

Solidny fotel do biura i nie tylko

Doradzamy wynajem foteli biurowych VR przede wszystkim do zastosowań biurowych. Są to meble doskonale nadające się do wygodnej długotrwałej pracy siedzącej. Fotele VR mogą również okazać się dobrym rozwiązaniem przy różnego rodzaju punktów kontaktu z klientem, na przykład na stoiskach targowych. Fotel ten świetnie sprawdzi się też w roli mebla konferencyjnego, w tym jako wyposażenie firmowej sali konferencyjnej, służącej do narad, zebrań, itp.

Wymiary:
Wysokość całkowita: 110-120cm
Wysokość siedziska: 44-54cm
Szerokość fotela: 61cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.