Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman biała

  • wypożyczalnia mebli biurowych Poznań

Mała biała pufa eventowa

Biała pufa Ottoman to mebel rozchwytywany przez naszych klientów. Jej popularność nie bierze się jednak znikąd. Jest to zarazem najmniejszy i najprostszy mebel tapicerowany ekoskórą w naszej kolekcji. Świetnie pasuje do wielu aranżacji zarówno jako dodatek, jak i jako podstawowy lub jeden z podstawowych elementów. Trzeba zauważyć, że biel jest chyba najliczniej reprezentowanym kolorem tapicerki w naszym asortymencie mebli ze skóry ekologicznej, co też nie jest bez znaczenia. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór białych puf, foteli i kanap, dzięki czemu biała pufa kostka bardzo często znajduje dla siebie choćby funkcję w większym zestawie.

Ogólnopolska wypożyczalnia puf

Pufy Ottoman prezentowanego tutaj wzoru występują w asortymencie wypożyczalni w kilku wariantach kolorystycznych. Poza niejako standardowymi kolorami, czyli białym, czarnym i czerwonym, wypożyczalnia oferuje również pufy zielone oraz pomarańczowe. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także pufy dwu i trzyosobowe oraz pufy okrągłe. Inną ciekawą propozycją są tak zwane pufy ćwiartki, czyli pufy, których kształt w rzucie na płaszczyznę poziomą przypomina wycinek okręgu.

Pufa tapicerowana eko-skórą o wymiarach 45x45x45cm.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.