Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Hoker Barowy Biały

23.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Łódź
  • Realizacja z białymi hokerami
  • Wynajem Krzeseł Wrocław
  • Wynajem Krzeseł Poznań

Wykonany z tworzywa akrylowego elegancki biały hoker posiada podnośnik pneumatyczny oraz regulację wysokości siedziska. Dopasować go można do każdego wymiaru blatu. Zawiera oparcie pod część lędźwiową. Na podstawie zamontowana jest niewidoczna z góry guma antypoślizgowa.

Uniwersalne rozmiary

Hoker biały wyposażony jest w mechanizm umożliwiający regulowanie wysokości Hokera w dowolny sposób. Można go ustawić na wysokościach począwszy od minimalnej 57centymetrów aż do 77cm! To wręcz niewiarygodne jak udany jest to model. Odpowiedzialni za niego są specjaliści w branży produkcji Hokerów. Hokery są bardzo wygodnym siedziskiem, pasują jak ulał do wykwintnych przyjęć, dobrze określa je przymiotnik dystyngowany. Hokery przyprawiają gości o należyty komfort, ich wygląd dopełnia całości, sprawia iż chciałoby się mieć taki sam mebel w domu.

Odprężenie przy barze, czy dynamiczna zabawa?

Mnogość zastosowań Hokera daje nam pole do popisu w jakim użyjemy go evencie, czy to będzie impreza o modnym ostatnimi czasy dynamizmie, czy to event nastawiony bardziej na spokój i relaks. Niezależnie od tego, wybór naszego Hokera sprawi iż będzie on wyborem udanym

Co tylko chcesz

Państwo jako organizatorzy najlepiej wiedzą jakich mebli potrzebują, aby uświetnić i dopieścić event. Z naszej strony sprawa wygląda prosto- chcemy sprawić aby proces wynajmu mebli był procesem jak najprostszym i najmniej zaprzątującym Państwu głowę. Warto jednak zapoznać się z resztą naszej oferty obfitej w różnorodne dodatki, które postawią przysłowiową kropeczkę nad i w Waszym wydarzeniu. Posiadamy również sprzęt multimedialny taki jak projektory, ekrany oraz telewizory i nagłośnienie. Służymy pomocą. Hoker barowy biały to przepustka do świata imprez. Jest on wysoce stabilny i wygodny, wypożyczalnia krzeseł z pewnością dostarczy Ci go na czas. To pewniejsze niż to że jutro także będzie dzień. Życzymy państwu, aby Wasze eventy były nad wyraz udane, i aby goście opowiadali sobie o evencie jeszcze długo po jego zakończeniu. Hoker barowy biały to świetna opcja, aby udoskonalić kącik barowy o wygodne siedziska.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 58-80 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.