Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman czarna

  • Wypożyczalnia mebli biurowych Zabrze
  • Czarna pufa z ekoskóry - wynajem eventowy
  • Wynajem puf - czarne, białe, różne kolory

Czarna pufa kostka

Czarna pufa kostka to jeden z częściej wypożyczanych przez naszą firmę mebli. Powodów jest co najmniej kilka. Jednym z nich jest prosta forma. Pufa ma kształt prostej kostki o wymiarze krawędzi równym 45cm. Jest tapicerowana skórą ekologiczną, bez żadnych dodatkowych ozdobników lub dekoracyjnych szwów. Jest to zatem siedzisko dość uniwersalne, które łatwo dopasować do przeróżnych aranżacji. Kolejnym argumentem za wynajmem czarnej pufy kostki jest ten prosty fakt, że praktycznie każdy mebel tapicerowany eko-skórą w naszym asortymencie posiada wariant w kolorze czarnym. Bez problemu zatem można skompletować zestaw złożony z puf jedno, dwu i trzyosobowych, foteli i kanap idealnie pasujących do siebie pod względem kolorystyki, materiału i formy.  

Wynajem puf na eventy

Czarna pufa Ottoman to jedynie mała próbka, jeżeli chodzi o naszą ofertę puf tapicerowanych eko-skórą. W naszym katalogu znajdą Państwo również między innymi pufy okrągłe, pufy dwu i trzyosobowe, a także pufy ¼, czyli popularne ćwiartki. Ciekawą alternatywą lub też uzupełnieniem dla oferty wynajmu puf z ekoskóry są nowoczesne pufy z polietylenu. Meble te nie tylko posiadają efektowne podświetlenie, ale w przypadku podświetlanych kostek i puf Snake można je stosować w plenerze.

Wynajem mebli Poznań, Wrocław, Opole

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy. Nasza firma prowadzi wynajem mebli eventowych na terenie całej Polski. Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment nowoczesnych mebli, transport i fachową obsługę. Zapewniamy terminowość dostaw i odbiorów co do godziny.

Pufa tapicerowana eko-skórą o wymiarach 45x45x45cm.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.