Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman czerwona

  • wypożyczalnia mebli biurowych Gliwice

Czerwona pufa eventowa

Czerwona pufa Ottoman to prosty mebel, który sprawdza się doskonale jako dodatek do rozmaitych aranżacji eventowych. Pufy tego typu najczęściej znajdują zastosowanie w aranżacjach, do których odnosi się słowo „casual”, czyli imprez o luźnej atmosferze lub eventów towarzyskich. Wynajem czerwonej pufy może okazać się też doskonałym uzupełnieniem wyposażenia imprez marketingowych lub targowych.

Meble do modnej aranżacji

Czerwone pufy poza funkcją użytkową, jako siedziska, mogą również posłużyć jako element dekoracyjny aranżacji, urozmaicający wystrój lub wprowadzający dodatkowy kolorystyczny akcent. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na sytuacje, gdy czerwień pasuje do barw firmy, instytucji, regionu lub nawet kraju. Może się na przykład okazać, że podczas jakiejś prezentacji czy imprezy marketingowej strzałem w dziesiątkę okaże się aranżacja złożona z puf w kolorze białym i czerwonym, czyli biało-czerwona. Z naszym asortymentem stworzenie takiego wystroju jest dziecinnie łatwe.

Pufy z eko-skóry i nie tylko

W uzupełnieniu wynajmu czerwonych puf Ottoman polecamy również pufy kostki czarne i białe. W katalogu wypożyczalni znajdują się także odpowiednie pod względem gabarytów pufy okrągłe, pufy dwuosobowe, a także obszerne pufy trzyosobowe z kwadratowym siedziskiem. Nasza kolekcja puf tapicerowanych ekoskórą pozwala na tworzenie nowoczesnych, wielobarwnych aranżacji. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszą ofertą mebli z podświetleniem LED oraz nowoczesnego oświetlenia eventowego, jak chociażby programowalne listwy świetlne, reflektory, itp. 

Pufa tapicerowana eko-skórą o wymiarach 45x45x45cm.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.