Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman 2os biała

  • Wynajem mebli biurowych Wałbrzych

Białe siedzisko na event

Dwuosobowa pufa Ottoman to w pewnym sensie znacznie wydłużony wariant najmniejszej z oferowanych przez nas puf Ottoman, czyli kostek. Pufa jest w całości tapicerowana białą skórą ekologiczną. Wymiar wysokości i głębokości zgadza się idealnie z wspomnianymi pufami kostkami i pufami okrągłymi. Wymiar długości natomiast to aż 130cm. Takie gabaryty pozwalają zestawiać pufę dwuosobową z mniejszymi przedstawicielami rodziny Ottoman lub wykorzystywać ją samą, jako wygodne siedzisko dla dwóch osób.

Wynajem puf i dodatków

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na niewielki dodatek w postaci nakładki na pufę. Jest to estetyczny rekwizyt wykonany z laminowanej płyty wiórowej imitującej drewno i mający kształt odwróconej litery „u”. Przy szerokość jedynie 30 cm może posłużyć do wizualnego przedzielenia pufy lub zaimprowizowania stolika kawowego. Nakładkę można zastosować na każdej pufie, której wymiar głębokości wynosi 45cm.

Pufy dwuosobowe, szeroki asortyment

Dwuosobowe pufy Ottoman występują w naszej ofercie w dwóch wariantach kolorystycznych – białym, czerwonym oraz czarnym. W ramach asortymentu z eko-skóry, poza dwuosobowymi pufami Ottoman, polecamy również klasyczne jednoosobowe pufy kostki oraz pufy okrągłe. Dostępne są również duże pufy trzyosobowe z kwadratowym siedziskiem o wymiarach 100 na 100cm.

Wymiary
Szerokość: 130cm
Głębokość: 45cm
Wysokość: 45cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.