Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman 2os czarna

  • wypożyczalnia mebli biurowych Warszawa

Pufa na imprezę

Dwuosobowa pufa Ottoman w kolorze czarnym to jedna z większych przedstawicielek rodziny Ottoman w naszej kolekcji. Jest to prosta pufa tapicerowana skórą ekologiczną, która wyróżnia się swoim wydłużonym kształtem. Wymiary wysokości i głębokości pozostają identyczne, jak w przypadku puf jednoosobowych, co pozwala na łatwe ich dopasowywanie w aranżacji. Pufy dwuosobowe poza wersją w kolorze czarnym występują również w kolorze białym i czerwonym.

Wynajem puf z eko-skóry

Wynajem puf dwuosobowych polecamy na różnego rodzaju eventy marketingowe, imprezy integracyjne i jako dodatek w wielu innych eventach. Szeroki asortyment wypożyczalni pozwala przy użyciu puf tworzyć fantastyczne aranżacje, szczególnie, że część puf występuje w naprawdę szerokiej palecie kolorystycznej. Pufy kostki mogą Państwo wypożyczyć między innymi w kolorze czerwonym, zielonym i pomarańczowym. Meble czarne i białe oferujemy niejako standardowo. Polecamy również zapoznanie się z szerokim asortymentem mebli wypoczynkowych z eko-skóry. Odpowiednio dobrane sofy, fotele i pufy tworzą wspaniale komplety.

Wymiary
Szerokość: 130cm
Głębokość: 45cm
Wysokość: 45cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.