Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman 2os czerwona

  • wypożyczalnia mebli biurowych Kraków

Pufa dla dwojga

Można by powiedzieć, że czerwona pufa dwuosobowa tapicerowana skórą ekologiczną to w zasadzie ewolucja pojedynczej pufy – kostki. Pufy pasują do siebie idealnie pod względem wymiarów wysokości i głębokości. Pufa dwuosobowa jest jednak blisko trzykrotnie szersza – wymiar szerokości to w tym przypadku to aż 130cm. Dzięki temu pufa nie tylko może służyć do siedzenia dwóm osobom, ale również pomieści niewielką nakładkę, pełniącą funkcję stolika kawowego lub elementu dekoracyjnego.

Meble tapicerowane czerwoną eko-skórą

Wynajem dwuosobowych puf Ottoman doradzamy łączyć z wynajmem puf kostek i jednoosobowych puf okrągłych. Pasującym dodatkiem mogą być również pufy trzyosobowe o takiej samej wysokości jak pufy wspomniane wcześniej, jednak posiadające obszerne kwadratowe siedzisko o wymiarach aż 1 na 1 metr. Naszą kolekcję puf prostych uzupełnia pufa ¼, czyli popularna ćwiartka.  Jest to pufa, której charakterystyczną cechą jest zakrzywiony kształt, dzięki czemu pufy tego typu zestawiać można w najrozmaitsze kształty – okręgi, półokręgi, fale, itp.

Wymiary
Szerokość: 130cm
Głębokość: 45cm
Wysokość: 45cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.