Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman 1/4 biała

  • Wynajem mebli biurowych Zabrze

Łukowate siedzisko

Pośród naszej kolekcji puf tapicerowanych ekoskórą posiadamy wariant pufy Ottoman, który pozwala dość znacznie uatrakcyjnić aranżację. Mowa tu o pufach ¼, nazywanych również ćwiartkami. Są to pufy wyróżniające się swoim kształtem, a mianowicie zakrzywieniem w planie. Mają one łukowaty kształt, dzięki czemu można je zestawiać je w fale, zygzaki i inne fantazyjne aranżacje. Pufy te posiadają wymiary zunifikowane z innymi pufami Ottoman w naszych zasobach, jak kostki, pufy dwuosobowe lub pufy okrągłe. Tym samym pufy te również będą pasować do siebie w aranżacji.

Solidna konstrukcja i tapicerka

Pufa ¼ podobnie jak pozostałe pufy Ottoman posiada tapicerkę wykonaną ze skóry ekologicznej, co gwarantuje odpowiednią trwałość, estetykę i przede wszystkim odporność na wilgoć i typowe zabrudzenia. W ofercie wypożyczalni pufy ¼ występują również w kolorze czarnym. Pufy Ottoman, zarówno prezentowane tutaj, jak i pozostałe, polecamy na eventy marketingowe, imprezy integracyjne, spotkania towarzyski, itp.

Wymiary
Szerokość: 130cm
Głębokość: 45cm
Wysokość: 45cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.