Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman 1/4 czarna

  • Wynajem mebli biurowych Gliwice

Zakrzywiona pufa ćwiartka

Czarna pufa ćwiartka, to jedna z ciekawszych puf tapicerowanych ekoskórą w naszej ofercie. Pufa ta odznacza się swoim dość nietypowym kształtem. Jest ona bowiem nieco zakrzywiona w planie, czyli gdy spojrzy się na nią z góry przypomina kształtem wycinek łuku. Taki kształt sprawia, że pufy ćwiartki mogą być łączone ze sobą w rozmaite kształty, jak chociażby fale i zygzaki. Pufa w przekroju poprzecznym posiada wymiar ujednolicony z innymi pufami Ottoman, czyli 45 na 45cm. Jej największy wymiar to 130cm, co sprawia, że nawet na pojedynczym egzemplarzu mogą wygodnie usiąść nawet dwie osoby.

Wynajem puf jedno, dwu i trzyosobowych

Jeżeli interesuje Państwa wynajem mebli tapicerowanych ekoskórą, to w naszym asortymencie poza pufami ćwiartkami znajdą Państwo również kilka innych mebli tego typu, a w tym pufy kostki, pufy okrągłe oraz pufy dwu i trzyosobowe. Wszystkie pufy z ekoskóry oferujemy w kolorze czarnym i białym, a dodatkowo niektóre występują również w kolorze czerwonym. Polecamy również podświetlany odpowiednik pufy ćwiartki. Jest to bardzo efektowna pufa Snake z kolekcji mebli podświetlanych firmy SLIDE.  

Wymiary
Szerokość: 130cm
Głębokość: 45cm
Wysokość: 45cmp>

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.