Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman III biała

  • wypożyczalnia mebli biurowych Łódź

Biała pufa trzyosobowa

Biała pufa Ottoman III to największa z prostych puf Ottoman w naszym asortymencie. Jak można łatwo wywnioskować z nazwy, jest to pufa trzyosobowa. Posiada ona kwadratowe siedzisko o wymiarach 100 na 100cm. Jej wysokość to 45cm, czyli taka sama, jak w przypadku puf kostek, puf okrągłych, dwuosobowych i ćwiartek. Wysokość oraz w większości przypadków szerokości tych puf są ujednolicone, dzięki czemu nadają się one do wygodnego zestawiania w ramach aranżacji. Oznacza to, że pufa Ottoman III świetnie dopasuje się do innych naszych puf tapicerowanych ekoskórą.

Pufy z ekoskóry

Pod względem praktycznym zwrócić można uwagę nie tylko na obszerne siedzisko, ale również na zastosowany materiał tapicerki, który idealnie nadaje się dla eksploatowanych dość intensywnie i narażonych na zabrudzenia i zalania mebli eventowych. Skóra ekologiczna jest materiałem bardzo wytrzymałym pod względem mechanicznym. Jako materiał tapicerski wykazuje także odpowiednią do zastosowań elastyczność. Jednym z istotnych aspektów wykorzystania skóry ekologicznej jest brak potrzeby wykonywania jakichkolwiek specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych. Dużym atutem jest również łatwość, jeżeli chodzi o utrzymanie jej w czystości.

Wymiary
Szerokość: 100cm
Głębokość: 100cm
Wysokość: 45cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.