Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman III czarna

  • wypożyczalnia mebli biurowych Wrocław

Pufa dla trojga

Pufa Ottoman III czarna to prosta pufa tapicerowana ekoskórą, której kwadratowe siedzisko ma wymiary aż 1 na 1 metr. Jest to zatem mebel dość obszerny, na którym przysiąść wygodnie mogą nawet 3 osoby. Pufa dzięki zastosowaniu skóry ekologicznej jest meblem trwałym i odpornym na zabrudzenia. Takie rozwiązanie materiałowe, w przeciwieństwie do skóry naturalnej, sprawia, że nie jest wymagana żadna dodatkowa konserwacja mebla. Pufy są zatem bardzo estetyczne, łatwo utrzymać je w czystości, i nie wymagają przy tym żadnych dodatkowych pracochłonnych lub czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Krótko mówiąc – idealne meble eventowe.

Wypożyczalnia puf Wrocław, Opole, Legnica

Wraz z pufami Otoman III w kolorze czarnym rekomendujemy wynajem puf tego typu w kolorze białym. Polecamy również szeroki wybór puf Ottoman jednoosobowych, w tym pufy kostki oraz pufy okrągłe, oraz dwuosobowych. Wspomniane pufy są ujednolicone pod względem wysokości oraz głębokości. Za wyporem puf Ottoman przemawia również urozmaicona kolorystyka. Dla przykładu można wspomnieć, że pufy kostki występują w kolorze białym, czarnym, czerwonym, pomarańczowym oraz zielonym.  

Wymiary
Szerokość: 100cm
Głębokość: 100cm
Wysokość: 45cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.