Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Sofa Le Corbusier Biała

  • Krzesła na wynajem Lublin

Nowoczesna sofa dwuosobowa Le Corbusier idealna na eleganckie i stylowe eventy.

WYMIARY (szer x gł x wys): 130x70x67cm

Synonim luksusu i dbałości

Jest to sofa, na której z przyjemnością spoczną i odpoczną dwie lub nawet trzy osoby. Jest pokryta tapicerką z ekologicznej skóry w kolorze białym. Biały kolor jest wiodącym kolorem bierzących eventów, więc Sofę Le Corbusier warto wziąć pod uwagę w swojej kompozycji eventowej. Odrobina zmysłu artystycznego, dekoracje i akcesoria w zestawieniu z sofą Le Corbusier White oraz fotelem o tym samym modelu będą stanowić całkiem niezły komplet. Dołączmy do tego jeszcze stół szklany prism, a Ci co spoczną w takim kąciku, prędko nie będą chcieli go opuścić.

Stylowe wykończenia

Sofa ta posiada niesamowicie stylowe metalowe wykończenie, co nadaje meblowi swoisty pazur w jej wykonaniu. Ten mebel z pewnością przyciaga wzrok jako samodzielny element. Będzie także dobrym wypełnieniem tego czego tylko sobie wymyślimy. Kanapa prezentuje się świetnie z każdej strony. Czy to jej przód, tył czy bok, tak samo ładnie się prezentuje. Dzięki tej wiedzy, możemy ją z powodzeniem ustawić nawet na środku sali i na pewno nie będzie szpecić, tylko wręcz przeciwnie będzie ozdobą eventu.

Klasa sama w sobie

Model sofy Le Corbusier White z pewnością doda aury luksusu do Państwa eventów. Niesamowita konstrukcja odniosła furorę już w niejednym miejscu w Polsce i na świecie. Wszak z naszych usług korzystały już liczne marki o statusie działalności na skalę międzynarodową. W każdym mieście, w którym wydarzy się event z uwzględnioną na wyposażeniu sofą Le Corbusier White, na długo zapadnie w pamięci mieszkańców. Pozytywna wiadomość zawsze się niesie i odbija echem. Dobrze zorganizowany event to inwestycja, która zwraca się wielokrotnie. Nie czekaj dłużej i nie szukaj innych stron. Z naszą pomocą jesteś w stanie załatwić dosłownie wszystko na event, od multimedialnego sprzętu po dekoracje i akcesoria eventowe i gastronomiczne.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.