Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman Square biała

  • Wynajem mebli Warszawa

Nieprzeciętna prezencja

Biała pufa Ottoman Square to przykład prostego i skromnego mebla, cechującego się jednocześnie nieprzeciętną elegancją. Pufa posiada obszerne kwadratowe siedzisko tapicerowane ekoskórą, którego wymiary to aż 80 na 80cm. Siedzisko pokryte jest białą skorą ekologiczną, a dodatkowego uroku dodają mu dzielące je na mniejsze pola ozdobne szwy. Opiera się ono na czterech krótkich chromowanych nóżkach. Całość prezentuje się nader efektownie.

Pufy z ekoskóry - wynajem

W zestawie z pufą Ottoman Sqare proponujemy wynajem puf Ottoman CRV. Pufy te są ujednolicone pod względem stylistyki i wymiarów, co przy łukowym kształcie pufy CRV pozwala je konfigurować w bardzo ciekawe układy. Zwracamy uwagę, że zarówno pufy Sqare, jak i CRV występują w naszej ofercie w dwóch wariantach kolorystycznych, to jest białym i czarnym. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym naszym asortymentem mebli tapicerowanych ekoskórą.

Wymiary:
Szerokość: 80cm
Głębokość: 80cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.