Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman CRV czarna

  • wypożyczalnia mebli biurowych Lublin

Szyk i wygoda

Czarna pufa Ottoman CRV wyróżnia się pośród wielu innych puf Ottoman w naszej kolekcji. Wyróżnikiem na tle puf prostych jest tu o wiele bardziej wyszukana forma. Pufa posiada bardzo obszerne siedzisko tapicerowane skórą ekologiczną. Jest ono nieco zakrzywione w planie i osadzone na krótkich chromowanych nóżkach. Duża jednolita płaszczyzna podzielona została dekoracyjnymi szwami na mniejsze pola, które w znacznym stopniu podnoszą walory wizualne mebla i dodają mu jeszcze odrobinę subtelnej elegancji.

Wypożyczalnia krzeseł, foteli i puf

Czarna pufa Ottoman CRV to mebel świetnie pasujący do aranżacji z klasą i stylowych wnętrz. Z pewnością świetnie wpasuje się w otoczenie eleganckich mebli wypoczynkowych w rodzaju foteli i sof Chesterfield lub Le Corbusier. Warto także zwrócić uwagę na uzupełnienie jakie stanowi dla tego mebla pufa Ottoman Square, czyli pufa o identycznej stylistyce, posiadająca jednak nieco inne, bo kwadratowe siedzisko. Meble dopasowane są do siebie pod względem wymiarów, co pozwala na łatwe zestawianie ich w aranżacji.

Pufy Ottoman CRV oraz Ottoman Sqare występują w naszym asortymencie w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym.

Wymiary:
Szerokość całkowita: 160cm
Głębokość: 80cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.