Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Sofa line 3os biała

  • Wynajem zestawów egzaminacyjnych Gliwice

Biała sofa do salonu

Sofa Line to mebel wypoczynkowy odznaczający się nietuzinkową wygodą i prezencją. Jej ona w całości tapicerowane skórą ekologiczną. Bryły siedziska, oparcia i boczków są dość masywne. Niewątpliwym wyróżnikiem w designie sofy Line jest zaoblona krawędź siedziska oraz nieco łukowata płaszczyzna oparcia. Dodatkowym charakterystycznym elementem sofy są okrągłe srebrne nóżki. Ten element sprawia, że sofa pasuje idealnie do kompletu z białymi fotelami Jim.

Eleganckie meble z eko-skóry

Wynajem sof Line, zarówno prezentowanych tu sof trzyosobowych, jak i sof dwuosobowych, rekomendujemy do wszelkiego rodzaju luksusowych aranżacji. Sofy Line świetnie sprawdzą się w salonie, poczekalni, strefie Lounge lub w loży dla VIP-ów. Jeżeli chcą Państwo stworzyć komfortową i efektowną aranżację do rozmów z klientami, to tego typu meble również świetnie się sprawdzą. Nasza wypożyczalnia sof działa na terenie całej Polski. W sieci znajdą nas Państwo pod hasłami wypożyczalnia sof Warszawa, wynajem sof Kraków lub wynajem mebli tapicerowanych Wrocław. Jeżeli mają Państwo pytania co do szczegółów oferty, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta. Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczone i kompetentne grono pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.