Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik kawowy kwadratowy biały

25.00 zł netto
  • Wypożyczalnia stołów Kraków
  • Wypożyczalnia stołów Łódź

Elegancki kwadratowy biały stolik kawowy wykonany z płyty laminowanej. Stylistycznie pasuje do mebli VIP.

Kawa na evencie

 Kwadratowy stolik kawowy jest świetnym uzupełnieniem puf z serii ottoman. Pufy ustawione w okół stolika będą dobrze ulokowanym siedziskiem. Podawana gorąca kawa do takiego stolika z pewnością ucieszy wszystkich gości. Stolik kawowy pasuje stylistycznie do oficjalnych imprez dla wybranych gości tzw V.I.P, wszelkiego rodzaju bakietów, zabaw w sali i na dworze, pod namiotami eventowymi. Stwórz event, o którym pamięć zostanie jeszcze długo po nim samym w umysłach i sercach gości. Tradycyjnym i popularnym wyborem jest wynajem tego stolika, jest on dość niski, ma on zaledwie 45cm wysokości, tyle co pufy z serii Ottoman, dlatego będzie do nich świetnym wyborem

Kwadratowo

Blat stolika jest w kształcie kwadratu o wymiarach 55cm na 55cm. Dostarcza on na tyle dużo powierzchni, aby serwować na nim napoje takie jak shoty, drinki bezalkoholowe jak i te z alkoholem, napoje oraz pełnoprawne dania czy przekąski. Ten nie pozorny czarny kwadratowy stolik, dzięki swej minimalistycznej stylistyce, wciąż jest na topie w branży wynajmu mebli eventowych. Warto dodać o jego przystępnej cenie. Stosunek ceny do jakości i zadowolenia z użytkowania da nam na pewno dużo satysfakcji, jeśli zdecydujemy sie na jego wynajem. Nasza wypożyczalnia stołów z pewnością urozmaici nie jeden event, gdy znajdzie się na nim właśnie ten stół kawowy biały. Chcesz aby Twój event wyglądał naprawdę odważnie? Chcesz aby się wyróżnił? Przychodzimy z pomocą, możesz podkraść nasz pomysł. Spraw by meble eventowe złożyły się w zestaw, który dzięki odważnej kontrastującej mieszance kolorów będzie zdecydowanie rzucał się w oczy. Zestawmy koło siebie stoliki kawowe czarne i białe oraz pufy otoman, dzięki temu możemy nawet ułożyć wzór rodem z szachownicy. Na stolikach świetnie będzie postawić sobie przed sobą filiżankę małej czarnej i delektować się jej smakiem i zapachem. Do tego ozdobne serwetki i wazony, które wykończą kompozycję poprzez możliwość umieszczenia w nich kwiatów.

Wymiary:
Szerokość: 55 cm
Głębokość: 55 cm
Wysokość: 45 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.