Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Sofa line 3os czarna

  • Wynajem zestawów egzaminacyjnych Wałbrzych

Obszerna sofa trzyosobowa

Sofy Line to jedne z najbardziej uniwersalnych mebli eventowych z eko-skóry w ofercie wypożyczalni. Na tej stronie przedstawiamy sofę Line w wariancie trzyosobowym w kolorze czarnym. Jest to obszerna i wygodna kanapa, której cechą rozpoznawczą jest zaoblona krawędź siedziska i oparcia. Poszczególne elementy, czyli boczki, oparcie i siedzisko są bardzo masywne. Dzięki temu sofa robi dobre wrażenie, adekwatne do wizerunku nowoczesnego, luksusowego mebla.

Wynajem mebli wypoczynkowych

Trzyosobowe i dwuosobowe sofy Line najczęściej łączone są w bardzo efektowne komplety z fotelami Jim oraz prostymi pufami Ottoman, w tym pufami jedno, dwu i trzyosobowymi. Są to meble idealnie pasujące do stref Lounge, kącików dla VIP-ów, aranżacji eventów marketingowych lub salonów sprzedaży. Sofy Line oraz zbudowane w oparciu o nie zestawy mebli tapicerowanych ekoskórą często wykorzystywane są również podczas imprez targowych. To jedynie kilka przykładów na podstawie realizacji wykonanych przez wypożyczalnię. Opcji dla wykorzystania trzyosobowych sof Line jest w rzeczywistości o wiele więcej.

Wymiary:
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 88 cm
Wysokość: 66 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.