Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Projektor krótkoogniskowy

90.00zł netto
tak
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Wałbrzych

Projektor na szkolenia i prezentacje

Projektor krótkoogniskowy to idealne rozwiązanie na szkolenia, wykłady, zebrania i prezentacje prowadzone w niewielkich pomieszczeniach. Projektor przeznaczony jest do użycia z odległości ok 1m od ekranu projekcyjnego. Jednym z opcjonalnych zastosowań projektora jest również wykorzystanie go do projekcji filmów, a nawet do gier komputerowych. Urządzenie posiada standardowe wejścia i wyjścia, umożliwiające podłączenie laptopa lub głośników.

Projektory multimedialne - wynajem

Wypożyczalnia oferuje również dwa inne modele projektorów firmy Benq, przeznaczone do stosowania w większych pomieszczeniach. Urządzenia te mogą być z powodzeniem stosowane chociażby w salach konferencyjnych lub dużych salach wykładowych.

Wynajmujemy sprzęt na event

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem sprzętu do prezentacji multimedialnych, zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem. W naszym katalogu znajdą Państwo również ekrany projekcyjne, telewizory oraz nagłośnienie eventowe.

 

Projektor przeznaczony do działania w odległości ok. 1m od ekranu.

Wielkość wyświetlanego obrazu w zakresie od 60 do 80cali.

Idealny do małych pomieszczeń, sal lekcyjnych i niewielkich sal wykładowych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.