Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół konferencyjny 140x90x75

39.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Lublin
  • Stoły konferencyjne wynajem

Głęboki stół konferencyjny

Prezentowany stół konferencyjny 140x90x75 to najszerszy z naszych stołów konferencyjnych w wersji posiadającej stalowe nogi o przekroju okrągłym. W tym przypadku nietypowy jest wymiar głębokości stołu, gdzie w odróżnieniu od pozostałych stołów tego typu mamy tu aż 90cm zamiast standardowych 80. Taka głębokość blatu umożliwia wygodne użytkowanie stołu zarówno w zastosowaniach konferencyjnych, jak i biurowych. Na blacie o takich gabarytach z łatwością pomieści się stacjonarny komputer osobisty, pozostawiając jednocześnie sporo miejsca do pracy.

Stoły konferencyjne - wynajem

Poza prezentowanym tu stołem w wariancie o głębokości blatu równej 90 cm i szerokości 140cm posiadamy również kilka innych stołów opartych na takim samym wzornictwie, przy czym charakteryzują się one głębokością blatu równą 80cm. Polecamy również inne wzory stołów konferencyjnych. W przypadku pytań o szczegóły oferty poza informacjami zaprezentowanymi na stronie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta.

Wymiary:
Szerokość: 140 cm
Głębokość: 90 cm
Wysokość: 75 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.