Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lada Star

290.00zł netto
  • Wynajem zestawów egzaminacyjnych Kraków

Nowoczesna lada Star

Podświetlana lada barowa wykonana jest z wysokogatunkowego, częściowo transparentnego, tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zastosowanie takiego materiału zapewnia jej wysoką estetykę, odporność na wilgoć i zabrudzenia, a także dobrą wytrzymałość mechaniczną. Dodatkowym plusem jest w tym przypadku możliwość zastosowania wewnętrznego podświetlenia LED. Warto również zwrócić uwagę, że ladę można bezpiecznie stosować jako wyposażenie eventów outdoorowych.

Lada z barwnym podświetleniem

Podświetlenie w ladzie Star zasilane jest przy pomocy akumulatora lub przewodu podłączonego do sieci elektrycznej. Jeżeli natomiast chodzi o samo sterowanie podświetleniem, to odbywa się ono przy pomocy niewielkiego pilota, który pozwala na regulację natężenia światła, trybu świecenia, a także barwy podświetlenia. Lada świetnie prezentuje się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w otoczeniu ogrodowej zieleni.

Wynajem mebli barowych

Jako uzupełnienie aranżacji barowej zbudowanej w oparciu o podświetlaną ladę barową proponujemy wynajem podświetlanych Snack-Barów, a także podświetlane pufy i stoliki koktajlowe. Z departamentu mebli barowych możemy także śmiało zarekomendować szeroki wybór hokerów i stołków barowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem niebanalnej aranżacji i świetnej atmosfery podczas organizowanego przyjęcia, to w naszym, asortymencie znajdzie się wszystko, co potrzeba.

Materiał: biały polietylen

Wymiary:
wysokość 108cm
szerokość 140cm
głębokość 75cm
wysokość półki 83cm

Kolory:
16 kolorów, 4 programy,
regulacja intensywności światła

Czas pracy:
akumulator do 8/10h
ładowarka non-stop

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.