Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel biurowy Markus

  • Wynajem foteli biurowych

Nowoczesny design do biura

Fotel Markus to propozycja dla tych, którzy pragną zapewnić sobie lub swoim pracownikom jak największą wygodę podczas pracy biurowej. Fotel ten charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym designem i nadzwyczajną ergonomią, ale również wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, od kilku rodzajów tworzyw sztucznych, poprzez drewno eukaliptusowe, a skończywszy na aluminium. Siedzisko wykonane zostało z niezwykle wygodnej pianki poliuretanowej osadzonej na wyprofilowanej sklejce z eukaliptusa. Gęstość pianki została tak dobrana, by zapewnić idealny poziom przyjemnej miękkości i trwałej sprężystości na tysiące godzin pracy.

Gwarantowany komfort

Opisując cechy fotela Markus warto zwrócić uwagę na fakt, że jego oparcie w znacznej części wykonane jest z tkaniny siatkowej, która zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Takie rozwiązanie z pewnością docenią osoby muszące pracować w upalne dni w pomieszczeniach bez klimatyzacji. Oparcie zaopatrzone jest także w poduszkę wspierającą odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Poza tym w fotelu występują standardowe w przypadku tego typu mebli funkcjonalności, jak chociażby regulacja wysokości siedziska oraz dźwignia umożliwiająca wygodne odchylanie siedzenia.

Meble biurowe - wynajem

Polecamy wynajem foteli Markus do stałych i tymczasowych biur, a także do sal konferencyjnych oraz wszędzie tam, gdzie solidny fotel obrotowy wpłynie korzystnie zarówno na wygodę, jak i jakość oraz wydajność pracy. Nasza wypożyczalnia oferuje również wynajem innych mebli biurowych, a w tym wynajem biurek, szaf, kontenerów aktowych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.