Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Hoker Barowy Srebrny

35.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Katowice
  • Wynajem hokerów
  • Wynajem Krzeseł Lublin

Podobnie jak biały hoker barowy, jest on wykonany z tworzywa akrylowego. Dodatkowe cechy to:

- Podnośnik pneumatyczny
- Możliwość obrotu o 360stopni
- Guma antypoślizgowa w podstawie.
- Chromowana noga

Hoker nie z tej ziemi

Hoker Barowy Srebrny odnajdzie się świetnie w wielu kompozycjach eventowych. Taka różnorodność jest zagwarantowana dzięki temu, że jest tak dobrze zaprojektowany. Wygodne siedzisko. Ma widowiskową chromowaną nogę o antypoślizgowej podstawie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Hoker ten bardzo cieszy oko odwiedzających nasz event gości oraz jest bezpiecznym siedziskiem, które nie przesuwa nas przy nawet intensywnych ruchach na nim.  

Funkcjonalność

Hoker ten jest w pełni funkcjonalnym siedziskiem barowym jaki oferuje nasz wynajem mebli. Jego konstrukcja pozwala na swobodne kręcenie się na nim, to całe 360 stopni. Można swobodnie obserwować salę całego eventu nawet nie wstając z miejsca. Bez tego Hokera nie obejdą się żadne klubowe imprezy, bankiety, jubileusze. Nagrodź pracowników szykując im wydarzenie będące swoistym wynagrodzeniem za dobrze wykonywaną pracę. Będą świetnymi siedziskami na wszelkich tego typu eventach.

Jak z marzeń

Hoker ten będzie świetny również na weselach, oraz na wszystkich eventach które mają zaplanowane w swej konstrukcji budowę kącika barowego, z najwspanialszymi napojami jakie tylko możemy sobie wymarzyć. Ten Hoker dodaje kunsztu naszej ofercie mebli eventowych, jest to popularny model. Gościł już na wielu znamienitych imprezach na całym świecie. Z naszymi dekoracjami i akcesoriami będzie stanowić niesamowity i niepowtarzalny zestaw. Zapewniamy bogatą ofertę wszelkiego rodzaju sprzętu wokół eventowego. Znajdziemy w niej więc i multimedia oraz oświetlenie a nawet zastawę stołową, obrusy i pokrowce. Parę zdań na koniec o tym jak dbamy o nasze meble. Wynajmowane przez nas meble eventowe są konserwowane w sposób profesjonalny, znamy poszczególne sposoby do poszczególnych produktów, dzięki czemu meble służą tak jakby były nowe. O meble dbamy w należyty sposób, nie są zniszczone, wyglądają jak nowe. Ich funkcjonalność nie jest ograniczona w żaden sposób w stosunku do drogich modeli.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 58-80 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.