Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Sacco

  • Wynajem foteli workowych
  • Wypożyczalnia mebli eventowych

Obszerny fotel workowy

Fotele workowe Sacco to meble dość nietypowe, ale przy tym niezwykle wygodne. Zastosowane w tym przypadku wzornictwo oparte jest na starym jak świat pomyśle polegającym na wykorzystaniu do siedzenia worka z fasolą lub inną sypką zawartością. W tym przypadku „worek” wykonany jest z wytrzymałej skóry ekologicznej, a zawartość z pewnością nie pochodzi ze zbiorów w ogródku, jednak ogólna idea jest całkowicie zgodna z pierwowzorem. Efekt okazał się doskonały i dzięki temu otrzymaliśmy meble idealne do strefy relaksu bądź kącika chillout.

Meble do strefy chillout

Fotele Sacco to idealne rozwiązanie do wypoczynku i relaksu. Poza wspomnianymi już kącikami chillout wynajem foteli workowych polecamy również na eventy dla dzieci. Jest to bowiem rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również bezpieczne. Warto w tym miejscu wspomnieć, że oferta wypożyczalni zawiera w sobie fotele Sacco w aż pięciu kolorach. Wynajmujemy fotele w kolorze marchewkowym, czerwonym, chabrowym, turkusowym oraz czarnym. Taka paleta pozwala na łatwe stworzenie urozmaiconej, intrygującej aranżacji.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.