Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel ogrodowy Siesta

Idealny fotel plenerowy

Fotel ogrodowy Siesta to kolejny przypadek wzornictwa sprzed kilkudziesięciu lat, które dziś z powodzeniem odkrywamy na nowo. Fotel opiera się na genialnie prostym, a jednocześnie nietuzinkowym pomyśle, by stalowy stelaż opleść grubą żyłką z wytrzymałego, a jednocześnie elastycznego tworzywa. Tak właśnie zbudowane jest lejkowate siedzisko fotela Siesta, tworząc konstrukcję lekką, wytrzymałą, a przy tym kompletnie niewrażliwą na pogodę. Innymi słowy jest to mebel idealny na imprezy plenerowe.

Wynajem mebli ogrodowych

Fotele Siesta bez wahania polecamy na różnego rodzaju garden party lub plenerowe imprezy integracyjne, a także do zastosowania jako dodatkowe wyposażenie rekreacyjne, odporne na działanie czynników atmosferycznych. W komplecie z fotelami Siesta rekomendujemy wynajem niewielkich stolików o tej samej nazwie. Stoliki są idealnie dopasowane pod względem stylistycznym, a przy tym jako wykonane w całości z malowanej na czarno stali, są również nieczułe na warunki plenerowe, a do tego także łatwe do utrzymania w czystości.

Wymiary:
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 72 cm
Wysokość: 87 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.